סל שירותים לעורכי דין

דואר ישראל מתכבד להציג מגוון שירותים על מנת לסייע ולקצר לכם, עורכי הדין את העבודה:

 

 • נסח טאבו - שירות זה מאפשר איתור מהיר באינטרנט, צפייה, הדפסה במדפסת משרד או בית בנסח טאבו. כמו כן, מאפשר השירות קבלה של הנסח בדואר אלקטרוני.
  בנוסף, קיימת אפשרות קבלת נסח טאבו מאושר ע"י לשכת המקרקעין באמצעות משלוח בדואר.

  הטבה למנויים: אשראי חודשי – תשלום חודשי על כל הנסחים שהוזמנו במהלך החודש!מזינים פרטים רק בעת ההרשמה ולאחר מכן מזמינים נסחים בקלות ובמהירות. מנויים מקבלים הנחה כמותית עם מתן אפשרות לצבירה חודשית לצורך קבלת ההנחה!
 • דו"חות ממאגר החברות במידה ואתם עומדים לפני ביצוע עסקאות עם חברות בלתי מוכרות או שחסרים לכם פרטים לגבי חברה שאיתה אתם מבקשים לעמוד בקשר מסוים – יש לנו עבורכם שירות זול ומהיר לצורך בירור פרטים חיוניים אודות חברות.

  במאגר רשם החברות של משרד המשפטים, קיים מידע רב אודות חברות, המאפשר לעמוד על מצבה הפיננסי של חברה מסוימת, להכיר את שמות המנהלים, בעלי המניות העיקריים, לבדוק האם קיימים שעבודים ועוד פרטים חשובים נוספים. 
  ניתן להזמין דו"ח תמציתי תמורת 18.10 ש"ח (פרטים כללים ורשימה חלקית של בעלי המניות והמנהלים) או דו"ח מלא תמורת 56.80 ש"ח (הדו"ח יכלול שעבודים, הלוואות, רשימות מפורטות של בעלי המניות ועוד)* 

  ניתן להזמין את השירות באתר או באמצעות מוקד טלפוני 171. הטבה למנויים: אשראי חודשי – תשלום חודשי על כל הדוחות שהוזמנו במהלך החודש!  מזינים פרטים רק בעת ההרשמה ולאחר מכן מזמינים נסחים בקלות ובמהירות. מנויים מקבלים הנחה כמותית עם מתן אפשרות לצבירה חודשית לצורך קבלת ההנחה!
 • דואר רשום עם אישור מסירה - שירות דואר רשום מאפשר לשלוח מכתב, גלויה ודברי דפוס חשובים בקלות ובמהירות. השירות כולל החתמה של הנמען, ומאפשר קבלת אישור מסירה והודעת SMS לסלולרי המאשרת שהנמען חתם כנגד קבלת המכתב.

  שירות נלווה - סריקת אישורי מסירה: לקוח השולח דואר רשום ומצרף אליו אישור מסירה יכול לבקש מהאשנבאי (בתוספת תשלום) לקבל את אישור המסירה סרוק. אישור זה יופיע ביישום מעקב משלוחים בעת הקלדת מספר הברקוד של דבר הדואר שנמסר.
 • ישיר למשרד - מגוון מעטפות בהתאמה אישית כולל אפשרות להדפסת לוגו . חדש! מעטפת דואר רשום מבוילת ומבורקדת.
 • עוברים דירה- רוצים להודיע על שינוי כתובת או על מעבר דירה?  מצטרפים לשירות עוברים דירה ואנו נעדכן עבורכם את החברות השולחות אליכם דואר אודות כתובתכם החדשה
  ובנוסף תקבלו שירות הפניית דואר למען החדש.