שירות קבלת דואר באוטומטים BOX2GO

 

מעתה תוכלו לקבל את החבילות שלכם גם באמצעות מתקני איסוף אוטומטיים!
 
שירות חדש לאיסוף חבילות הדואר ממתקני yellowbox האוטומטיים המוצבים בתחנות דלק פז ברחבי הארץ.

כחלק משיתוף פעולה של דואר ישראל עם חברת פז , מהיום ניתן לקבל את החבילות שהזמנתם מהארץ ומחו"ל באמצעות 120 מתקני  yellowbox האוטומטיים המוצבים בתחנות פז ברחבי הארץ.  

תהליך ההרשמה לשירות BOX2GO פשוט ונח:

  • הכנסו ל-My Post האיזור האישי שלכם באתר דואר ישראלי ובצעו הרשמה

  • על מנת להגיע לעמוד ההרשמה לחצו בתפריט הראשי על BOX2GO ובחרו באפשרות "הרשמה".בשלב זה הכניסו את פרטיכם האישיים, את נקודת האיסוף ממנה תרצו לבצע את האיסוף ואת פרטי אמצעי התשלום אשר יחויב בעת שימוש בשירות. שימו לב! חשוב למלא את כל הפרטים והמספרים בכתובת הוירטואלית. רישום הכתובת הוירטואלית המלאה היא באחריות המנוי הנרשם לשירות.

  • עם סיום ההרשמה בהצלחה תקבלו באימייל חוזר את כתובת ה-BOX2GO ותוכלו להתחיל לקבל כל קניה שלכם באינטרנט בנקודות האיסוף של תחנות פז

  • כעת כל שנשאר לכם לעשות זה לבצע את הקניות באתרים האהובים עליכם ולשנות את הכתובת למשלוח לכתובת מתקן האיסוף האוטומטי שקבלתם מאיתנו בשירות BOX2GO

 

אנו נשלח אליכם מסרון כשהחבילה תחכה לכם באוטומט שבחרתם עם קוד אישי לפתיחה ( אלא אם תדרשו לשלם מיסים באמצעות My Post. לאחר ביצוע התשלום ישלח הקוד )


הפריטים מיועדים לאחסון של 48 שעות לפי תנאי השירות. ישנה אפשרות להארכה של עד 24 שעות בתוספת תשלום.
שימו לב! מעבר לתקופה זו לא ניתן להאריך יותר את האחסון והפריט יועבר למוקד השליחים האיזורי לאיסוף עצמי. לרשימת המוקדים

עלות השירות למשתמש רשום ל-My Post  היא 9.90 ש"ח לעסקה ואחסון של 48 שעות

בחרתם אוטומט בשירות click2post? אנחנו נדאג לעדכן אתכם מיד כשנקבל את המשלוח שלכם וכמובן נשלח לכם הודעה כשהחבילה מחכה לכם בנקודת השירות שבחרתם עם קוד אישי לפתיחה.

לתקנון השירות